Ceník webových stránek

Go
5.990 Kč
odkoupení
hosting + doména na 1 rok zdarma
1 měsíc podpory zdarma
 
Start
149 Kč / měsíc
pronájem
hosting + doména na 1 rok zdarma *
1 měsíc podpory zdarma
zvýhodněná cena 1.490 Kč / rok
Help
249 Kč / měsíc
podpora
aktualizace systému
vkládání a oprava fotek, textů apod.
zvýhodněná cena 2.490 Kč / rok
* při platbě na 1 rok

 

Odkoupení
Jednorázová investice, v ceně hosting a doména na 1 rok v hodnotě 514 Kč + měsíční podpora, nastavení webu podle vašich individuálních potřeb.

Web je umístěn na váš hosting, ke kterému vám předáme přístupy. Neplatíte nám žádné další poplatky, pouze ročně prodlužujete webhosting a doménu u svého registrátora.

Pronájem
Web bez výrazných výdajů, nastavení podle individuálních potřeb s měsíční podporou, roční úhrada hostingu i domény v ceně 514 Kč při ročním závazku.

Váš web je nasazen na náš hosting, který je již zahrnut v ceně služby. Nám platíte paušální poplatek za web a roční prodloužení domény u svého registrátora.

Podpora
Aktualizujeme vaše data na webu, upravíme a vložíme fotky, přidáme nové informace z vašeho chovu, poradíme, vysvětlíme, pomůžeme.

K novému pronájmu i odkoupení webu získáváte 1 měsíc podpory zdarma. U pronájmu nadále ručíme za aktualizaci systému. Přidávání příspěvků, fotek, novinek je však dále placenou službou.

 

Jednoduchá administrace

Webové stránky jsou postaveny na populárním redakčním systému WordPress. Nasazená šablona je kompletně přeložena do češtiny, přizpůsobena a nastavena podle nároků chovatelské stanice. Prohlédněte si naše návrhy webových stránek. Další varianty šablon.

Fotografie

Přidávání fotografií je možné pouhým vložením odkazu na Facebook album, nebo vytvořením galerie v administraci.

Nenechte si tyto informace pro sebe a sdílejte je dál
Inline
Inline