Jaký redakční systém používáme pro správu obsahu webu?

ByŽaneta

Jaký redakční systém používáme pro správu obsahu webu?

Webová prezentace chovatelské stanice je důležitou součástí chovatelské práce. Právě zde se soustředí veškerá propagační činnost chovatele. Stránky CHS slouží k představení chovných jedinců, koťat odchovaných, aktuálních i těch plánovaných. Na web chovatel odkazuje při žádosti o kontakt, publikuje své zážitky z pestrého kočičího života, dělí se s návštěvníky o své znalosti a postřehy.

Tyto všechny funkce webu mohou být splněny pouze za předpokladu, že web není statický a jeho obsah neměnný. Práce s webem obnáší téměř každodenní aktualizace. Mnohé starší weby bez systému pro správu obsahu bez zásahu programátora není chovatel schopen sám aktualizovat. Každá novinka se tak cestou ke svému uveřejnění promění v pouhé archivní konstatování.

My proto při vytváření nových stránek chovatelských stanic využíváme léty odzkoušený a celosvětově nejpopulárnější redakční systém WordPress (WP).

Pro vaši představu:

WP je používán u více než 26 % všech webů na světě

Aktuální počet stažení WP instalací sledujte zde

VIP weby na WP – BBC AmericaThe Walt Disney Company, Time, Fortune, z českých např. Interval.cz, Level.cz… a samozřejmě i náš web ChovatelNaSíti.cz 🙂

Jak je vidět, má WP široké využití a lze jej napasovat na různá témata i napříč obory.

Celý tento systém je k dispozici zcela zdarma (včetně české lokalizace), jsou stále vyvíjeny a vylepšovány nové verze, které aktualizujete jediným kliknutím přímo ze své administrace.

Za co tedy platíte tvůrci svého webu – tedy nám?

Platíte za nasazení na hosting, zabezpečení, design, nejvhodnější rozložení obsahu a jeho primární vložení na web. Přidáme vám do webu další rozšíření, díky kterým váš web získává nové možnosti a schopnosti (např. jazykové mutace, tabulky, galerie, kontaktní formuláře a mnoho dalších vychytávek).

A jak by mohl vypadat zrovna váš web? Prohlédněte si naše návrhy rozložení obsahu webů pro chovatelské stanice.

Máte nějaké otázky? Ptejte se.

Nenechte si tyto informace pro sebe a sdílejte je dál

About the author

Žaneta administrator

Jsem hrdou poddanou 9 koček - 2 venkovanky a 7 Mainských mývalích, dvou fen - Moskevský strážní pes a děčínský útulkáč.

Inline
Inline